
Палатка четырехместная Easy Camp Bolide 400 Rustic Green (120405)
- Нет в наличии
- Код: OT_929565
7 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний і одночасно унікальний одношаровий намет Easy Camp Bolide 400 Rustic Green (120405) виконаний у формі шатра та здатний вміщувати до чотирьох осіб. Легкість установки досягається за рахунок каркасу із двох центральних сталевих опор. Повністю сітчасті вхідні двері надійно захищають від настирливих комах. Бічні відтяжки для відмінної стійкості намету, проклеєні шви, повністю вшита підлога та каптур над верхніми вентиляційними вікнами забезпечують надійне укриття під час відпочинку на природі.
Особливості:
- Hydrostatic Head 1500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 1500 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Сталеві опори забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 205 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних вікнах для захисту від комах.
- Комфортна спальня розрахована на чотирьох осіб.
- Швидка та легка установка.
- Повністю сітчасті вхідні двері.
- Внутрішні кишені дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Точка кріплення для електричного ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Шатер |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 4.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 1500 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 205 см |
| Длина | 275 см |
| Ширина | 300 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 64 х 20 х 20 см |
| Каркас палатки/тента | Стальные опоры Ø16/Ø19 мм |
| Количество спальных мест | Четырехместные |
| Комплектация | Палатка, опоры, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 7 000 ₴








