
Палатка пятиместная High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566)
- Нет в наличии
- Код: OT_923771
20 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566) - п'ятимісний кемпінговий намет із двома входами та роздільними спальнями. Простора житлова зона з високою стелею дозволяє розмістити кемпінгову кухню або розкладні меблі для повноцінного відпочинку. Підлога захищає від вогкості, а велика відстань між внутрішнім наметом та зовнішнім тентом сприяє кращій циркуляції повітря. Москітні сітки на бічних дверях та великому вікні в житловій зоні захищають від настирливих комах та забезпечують вентиляцію, коли Ви знаходитесь усередині. Намет High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566) може використовуватися як у кемпінговому таборі, так і для сімейного відпочинку на природі.
Особливості:
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Москітні сітки на бічних дверях, великому вікні в житловій зоні та дверях у спальні.
- Знімна перегородка поділяє внутрішній намет на дві спальні.
- Два фронтальні вентиляційні вікна та тильна вентиляційна панель забезпечують приплив свіжого повітря.
- Два максимально прозорі вікна з ПВХ-матеріалу для покращеної видимості.
- Фіранки на вікнах забезпечують затишну атмосферу.
- Усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи у дощову погоду.
- Яскраво-зелені відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- Органайзер для зберігання дрібних речей.
- Внутрішні кишені для зберігання речей першої необхідності.
- Кріплення для ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 11.8 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 480 см |
| Ширина | 310 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 66 х 28 х 28 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, наружный тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, чехол с компрессионными ремнями |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Чехол с компрессионными ремнями |
- Цена: 20 400 ₴








