
Палатка техническая High Peak Lido Light Grey/Dark Grey/Blue (14012)
- Нет в наличии
- Код: OT_926276
3 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет технічний High Peak Lido Light Grey/Dark Grey/Blue (14012) може використовуватись як роздягальня, душова кабіна або туалет. Модель потребує мінімум місця, вхід закривається на двосторонню блискавку, установка не займає багато часу, виконується дуже швидко та легко.
Особливості:
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані у верхній точці купола.
- Вітрозахисна спідниця по периметру намету.
- Внутрішній шнур для розвішування речей: рушника, одягу тощо.
- Москітна сітка на вхідних дверях.
- Кріплення для кемпінгового душу, максимальне навантаження 10 кг.
- Внутрішні кишені-органайзери для дрібних речей.
- Всі шви тенту проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи захист від проникнення вологи в дощову погоду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 3.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 1000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 165 см |
| Ширина | 165 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 57 х 14 х 14 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø9,5/Ø11 мм |
| Количество спальных мест | Одноместные |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 3 699 ₴





