
Палатка пляжная High Peak Calobra 80 Aluminium/Dark Grey (10021)
- Нет в наличии
- Код: OT_926277
1 764 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет пляжний High Peak Calobra 80 Aluminium/Dark Grey (10021) призначений для тих, хто прагне безпечно та з комфортом проводити літній час на березі моря, захистивши себе від сонця та вітру. Використання нових високоякісних матеріалів дозволило підвищити ступінь захисту відпочиваючого від шкідливого впливу ультрафіолетових променів відповідно до стандарту UV 80 Protection (UV Standard 801). Для ідеального відбиття тепла внутрішня частина намету має спеціальне алюмінізоване покриття.
Особливості:
- Поліпшений ступінь захисту від ультрафіолетових променів - UV 80 Protection (UV Standard 801).
- Внутрішня частина намету має спеціальне алюмінізоване покриття для ідеального відбиття тепла.
- Вставки з дихаючого поліестера запобігають нагріванню конструкції та сприяють ефективній вентиляції.
- Зовнішні кишені можна заповнити піском для додаткової стійкості.
- Кілочки для надійної фіксації намету на піску.
- Яскраві відтяжки для додаткової фіксації намету.
- Внутрішні кишені призначені для дрібних речей.
- Швидка установка та складання завдяки системі Pop up.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 500 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 90 см |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 62 х 62 х 2 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø5 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 1 764 ₴



