
Палатка одноместная Ferrino Sintesi 1 Olive Green (91174HOOFR)
- Нет в наличии
- Код: OT_926548
8 450 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Ferrino Sintesi 1 Olive Green (91174HOOFR) відноситься до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line, важить трохи більше кілограма в повній комплектації та є одним з найлегших одномісних наметів. Тунельна конструкція намету забезпечує невелику вагу та мінімальний час встановлення. Водозахист зовнішнього тенту складає 3000 мм вод. ст., що вдвічі перевищує нормативні вимоги та цілком вистачить, щоб зберегти намет сухим усередині під час дощу середньої інтенсивності. Намет має один вентиляційний отвір і вхід, що додатково закривається москітною сіткою. Таким чином, ефективне провітрювання здійснюється без проблем і ночівля в літню спеку не викличе дискомфорту. Дана модель підійде для велотуризму, змагань з легкохідного туризму та нетривалих одиночних походів.
Особливості:
- Основні переваги тунельного намету з однією дугою - мінімальна площа, вага конструкції та час установки.
- Торцева частина намету фіксується за допомогою двох коротких алюмінієвих трубок, що протягуються в спеціальні рукави.
- Намет кріпиться до дуги за допомогою рукава, в який вона простягається.
- Вхід до намету оснащений москітною сіткою.
- Конструкцією передбачене вентиляційне вікно, розташоване в торці, максимально близько до верхньої точки намету. Таким чином, навіть при злегка відкритому вході до намету реалізується ефект природної тяги, прискорюючи процес вентиляції.
- Матеріал намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується та фіксується лише одним рухом.
- Всередині намету передбачена кишеня для речей першої необхідності.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
- Алюмінієві кілочки мають шестикутний профіль, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Оливковый |
| Вес | |
| Вес | 1.1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 80 см |
| Длина | 235 см |
| Ширина | 100 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 30 х 14 х 14 см |
| Каркас палатки/тента | Дуга из алюминиевого сплава Alu 7001 T6 |
| Количество спальных мест | Одноместные |
| Комплектация | Палатка, дуга, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 8 450 ₴



