
Палатка пятиместная Ferrino Chanty 5 Deluxe White/Grey (92162CWW)
- Нет в наличии
- Код: OT_926552
35 699 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Намет пʼятимісний Ferrino Chanty 5 Deluxe White/Grey (92162CWW) відноситься до серії сімейних наметів Ferrino Family та буде цікавим любителям комфортного відпочинку на природі. Конструкція каркасу з попередньо вигнутими дугами забезпечує великий внутрішній об'єм і достатню висоту навіть для користувачів зростом вище середнього. Три окремі входи виділяють цю модель серед багатьох інших кемпінгових наметів, значно спрощуючи та роблячи комфортнішим тривале проживання в ньому. Намет пʼятимісний Ferrino Chanty 5 Deluxe White/Grey (92162CWW) має малий тамбур для речей і великий тамбур із двома дверима та вікном, де можна облаштувати похідну кухню, розташувати пару розкладних ліжок або поставити стіл та стільці для відпочинку. Сім вентиляційних вікон та наявність москітної сітки на всіх дверях гарантують комфортний мікроклімат і відсутність комах усередині намету. До додаткової зручності варто віднести те, що внутрішній намет складається з двох окремих спалень, які можуть встановлюватися всередині тенту незалежно одна від одної. Враховуючи двошарову конструкцію, систему штормових відтяжок та наявність вшитої підлоги по всьому периметру, ступінь водозахисту достатній, щоб зберегти намет сухим усередині під час дощу. Чохол намету закривається на блискавку, що дуже зручно при упаковці.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має термоізоляційне алюмінізоване поліуретанове покриття, що знижує підвищення температури всередині намету в сонячну погоду та забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Дуги намету попередньо вигнуті, щоб забезпечити більший внутрішній об'єм.
- Внутрішній намет з двома окремими приміщеннями, що фіксуються в спеціальних петлях усередині тенту, і з можливістю встановлення незалежно одне від одного.
- Зовнішній тент кріпиться до дуг за допомогою рукавів, в які вони вдягаються.
- Внутрішній намет кріпиться до зовнішнього тенту за допомогою ременів, що фіксуються у петлях.
- Всі три входи у зовнішній тент і обидва входи у внутрішній намет оснащені москітними сітками.
- Два великі вікна розміщені у тамбурі та у внутрішньому наметі.
- Конструкцією передбачено чотири вентиляційні вікна в торцях тамбурів, два великі вентиляційні вікна в нижній частині спальної зони і одне вентиляційне вікно у верхній частині спальної зони, що забезпечують циркуляцію повітря навколо внутрішнього намету і природний приплив свіжого повітря.
- Внутрішній намет і тамбур мають окрему підлогу. Підлога тамбура по всьому периметру з'єднана із зовнішнім тентом, забезпечуючи максимальний захист від зовнішніх факторів.
- Двоточкова система кріплення відтяжок до намету.
- Всередині намету передбачено велику кількість кишень, у тому числі і у вигляді органайзерів для розміщення різних дрібниць.
- Намет оснащений гачком для підвісу кемпінгового ліхтаря всередині.
- Чохол намету оснащений двома компресійними ременями та має вшиту інструкцію щодо його встановлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 16.7 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 215 см |
| Длина | 495 см |
| Ширина | 340 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 60 х 35 х 35 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, наружный тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, чехол с компрессионными ремнями |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester Diamond (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Чехол с компрессионными ремнями |
- Цена: 35 699 ₴




