
Палатка пятиместная Ferrino Meteora 5 Bordeaux (91154HMM)
- Нет в наличии
- Код: OT_926555
20 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет пʼятимісний Ferrino Meteora 5 Bordeaux (91154HMM) - сімейний тунельний намет із двома входами, просторим тамбуром із вшитою підлогою та спальнею зі знімною перегородкою. Москітна сітка на бічних вхідних дверях гарантує захист від настирливих комах. Система вентиляції Air Ventilation System забезпечує постійну циркуляцію повітря, а також позбавляє утворення конденсату. Панорамне бічне вікно наповнює внутрішній простір світлом. Висота тамбура 195 см дозволяє стояти на повний зріст.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має термоізоляційне алюмінізоване поліуретанове покриття, що знижує підвищення температури всередині намету в сонячну погоду та забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання попаданню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться за прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня зі знімною перегородкою розрахована на п'ятьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур із повністю вшитою підлогою дозволяє облаштувати похідну кухню, розташувати розкладне ліжко або поставити пару стільців для відпочинку.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
- Два вікна зі шторами. Одне панорамне вікно розміщене у бічній частині зовнішнього тенту, друге - в торці внутрішнього намету.
- Конструкцією передбачено чотири вентиляційні вікна, розташовані в кутах намету, що сприяє провітрюванню тамбура та внутрішнього намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Бордовый |
| Вес | |
| Вес | 12.8 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 185 см |
| Длина | 420 см |
| Ширина | 320 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 65 х 25 x 30 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 20 499 ₴




