
Палатка двухместная Highlander Blackthorn 2 Hunter Green (TEN132-HG)
- Нет в наличии
- Код: OT_926958
5 400 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Highlander Blackthorn 2 Hunter Green (TEN132-HG) - компактний двомісний намет, ідеально підходить для піших походів у вологих і вітряних умовах. Легка конструкція має низький профіль, щоб витримувати сувору погоду та зберігати міцність намету під час сильного вітру, а вбудована москітна сітка захищає від комах. Не зважаючи на компактні розміри, цей двошаровий намет із якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту здатний захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господарів, а й досить об'ємні рюкзаки, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити в місткому тамбурі з вбудованою підлогою. Ви можете встановити цей намет за п’ять хвилин і упакувати його в чохол загальною вагою до 3 кг, що робить його чудовим вибором для Вас і Вашого компаньйона в подорожі.
Особливості:
- Підлога в тамбурі зберігає речі сухими під час дощу.
- Москітна сітка на вході у внутрішній намет.
- Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту.
- У місцях найбільшого навантаження намет посилено додатковими текстильними накладками.
- Регульоване вентиляційне вікно в тильній частині намету.
- Інструкція по встановленню вшита в чохол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 2.85 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 330 см |
| Ширина | 170 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 55 х 15 х 15 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø6,9 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 5 400 ₴










