
Палатка одноместная Highlander Blackthorn 1 XL Hunter Green (TEN131XL-HG)
- Нет в наличии
- Код: OT_927941
3 750 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Популярний одномісний намет Highlander Blackthorn 1 Hunter Green (TEN131-HG) став ще просторішим у моделі Highlander Blackthorn 1 XL Hunter Green (TEN131XL-HG). Намет збільшився всередині та зовні, але зберіг свою мінімальну вагу. Виїжджаючи на нічну риболовлю або полювання, не завжди є можливість брати повнорозмірний намет, а Highlander Blackthorn 1 XL Hunter Green (TEN131XL-HG) поміститься навіть у невеликому рюкзаку. Не дивлячись на невисоку ціну і компактні розміри, цей двошаровий намет з якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту здатний захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господаря, а й досить об'ємний рюкзак, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити або в тамбурі, або під навісом зовнішнього тенту на звороті від входу. Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір намету.
Особливості:
- Внутрішній намет встановлюється першим, а потім зовнішній тент.
- Попередньо вигнуті дуги для забезпечення більшого внутрішнього простору.
- Москітна сітка на вході у внутрішній намет.
- Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту.
- У місцях найбільшого навантаження намет посилено додатковими текстильними накладками.
- Два регульовані вентиляційні вікна на торцях намету.
- Інструкція по встановленню вшита в чохол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 1.85 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 80 см |
| Длина | 280 см |
| Ширина | 180 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 40 х 15 х 15 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Одноместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 3 750 ₴









