
Намет High Peak Almada 4.0 Nimbus Grey (11571)
- Немає в наявності
- Код: OT_928133
9 180 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Almada 4.0 Nimbus Grey (11571) - кемпінговий намет преміум-класу з багатофункціональною вентиляцією. Алюмінізоване покриття зовнішнього тенту зміцнює тканину, знижуючи тепловіддачу до 17%, також має коефіцієнт захисту від УФ-променів 80 (UV Standard 801). Додатковий простір між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом зводить до мінімуму появу конденсату. Просторий тамбур, виконаний у формі літери А, дозволяє відпочити у кріслах та розмістити всі необхідні речі. Підлога тамбура, фіксована до передньої частини внутрішнього намету, і бризковики не пропускають бруд усередину. Кришталево чисті вікна наповнюють внутрішній простір світлом, а фіранки сприяють усамітненню. Фронтальний вхід із сітчастими дверима захищає від комах і забезпечує відмінну вентиляцію. Задні двері створюють додаткове місце для зберігання інвентарю та оптимальної вентиляції. Два фронтальні регульовані вентиляційні вікна і верхня вентиляційна панель забезпечують безперервний приплив свіжого повітря. Тримайте вентиляцію завжди відкритою для повноцінної роботи. Затемнений внутрішній намет не пропускає світло, гарантуючи комфортний сон тим, хто пізно прокидається. Фірмова система вентиляції внутрішнього намету Vario Vent Control дозволяє регулювати надходження свіжого повітря в залежності від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях. Систему можна активувати, відкривши сітчасту вентиляційну стулку внутрішнього намету. Якщо Ви відчуєте легкий озноб, просто закрийте вентиляційну стулку зсередини. Стулка на блискавці легко регулюється і акуратно поміщається в зручну кишеню для зберігання. High Peak Almada 4.0 Nimbus Grey (11571) - намет з необхідним набором функцій, щоб впоратися із ситуацією зміни клімату в усьому світі. Ідеально підходить для Середземномор'я, Скандинавських країн та Центральної Європи, розрахований на 3-4 особи з похідним спорядженням.
UV STANDARD 801 - одна з найсуворіших систем тестування та сертифікації одягу та текстилю у світі. Процес тестування визначає UPF - коефіцієнт захисту від ультрафіолету для текстилю. На відміну від інших стандартів ультрафіолетового випромінювання, які лише тестують текстиль у новому та сухому стані, UV STANDARD 801 також тестує сонцезахисний текстиль у реальних умовах використання. Це пов'язано з тим, що при повсякденному використанні захист від ультрафіолету часто різко знижується через вологість, розтягування, стирання та прання.
Особливості:
- Advanced Low Vent System - високоефективна система вентиляції на рівні землі, що забезпечує циркуляцію повітря по всій площі підлоги з обох боків намету.
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях.
- Два протилежні незалежні входи.
- Місткий тамбур.
- Алюмінізоване покриття зовнішнього тенту із захистом від УФ-променів для додаткової термоізоляції.
- Два прозорі вікна з фіранками для доступу світла.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Два фронтальні регульовані вентиляційні вікна.
- Верхня регульована вентиляційна панель.
- Москітна сітка на вхідних дверях.
- Москітна сітка на дверях спальні.
- Затемнена спальня для комфортного сну.
- Блискавки SBS.
- Кріплення для ліхтаря.
- Органайзер.
- Внутрішні кишені для дрібних речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 6.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 155 см |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 280 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Металлизированный полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 58 x 22 x 22 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм |
| Кількість спальних місць | Чотиримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 9 180 ₴









