
Намет пляжний Easy Camp Ocean 50 Ocean Blue (120299)
- Немає в наявності
- Код: OT_928283
1 650 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримайте миттєве укриття за допомогою пляжного намету, що саморозкладається - Easy Camp Ocean 50 Ocean Blue (120299). Просто відкрийте круглу сумку для перенесення, і намет набуде форми, готової захистити вас від сонця, вітру та невеликого дощу. Відкрита передня частина дозволить вам насолоджуватися краєвидами та стежити за своїми дітьми. Відтяжки підвищують стійкість у вітряну погоду, а вшите дно забезпечує захист від піску та трави. Намет пляжний Easy Camp Ocean 50 Ocean Blue (120299) ідеально підходить для активного відпочинку.
Особливості:
- Hydrostatic Head 500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, що забезпечує водонепроникність 500 мм вод. ст.
- Компактний розмір у складеному вигляді та невелика вага.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Ідеально підходить для використання на пляжі, в саду чи на фестивалі.
- Вітрозахисні вставки від небажаних бризів.
- Саморозкладна конструкція.
- Поліестерова тканина із захистом від УФ-променів +50UV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Блакитний |
| Вага | |
| Вага | 1.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 80 x 80 х 5 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø5 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 1 650 ₴



