
Палатка Outwell Dash 4 Blue (111047)
- Нет в наличии
- Код: OT_928731
11 700 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Outwell Dash 4 Blue (111047) - чотиримісний тунельний намет із просторим тамбуром висотою 195 см і затемненою спальнею для комфортного сну. Фронтальна частина намету з тонованими вікнами створює простір для розміщення кемпінгових меблів і зберігання речей. Велике бічне вікно наповнює внутрішній простір світлом і забезпечує відмінний огляд. Знімна підлога тамбура може використовуватись, коли це необхідно, та легко знімається в разі складання. Регульоване вентиляційне вікно в тильній частині намету забезпечує приплив свіжого повітря, а також позбавляє утворенню конденсату. Москітна сітка на верхній частині дверей спальні надійно захищає від настирливих комах. Намет Outwell Dash 4 Blue (111047) ідеально підходить для відпочинку із сім'єю та друзями на вихідних.
Особливості:
- Outtex® 3000 Select - зносостійкий, якісний, 100% поліестер, що відповідає основним вимогам до тканин, ідеальним для звичайного кемпінгу. Він є вогнестійким, має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Fire Retardant - тканина намету має обробку протипожежною сумішшю, що сповільнює та обмежує поширення вогню, а також значно знижує токсичні випари та виділення диму в процесі горіння. Протипожежні суміші нешкідливі для здоров'я людини, екологічно чисті та нетоксичні.
- Taped Seams - усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, що забезпечує захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Duratec Fibreglass - використання ексклюзивних дуг Duratec на основі скловолокна для додаткової міцності та жорсткості.
- Flex System - система дуг Duratec забезпечує гнучкість, простоту в користуванні та невелику вагу.
- Detachable Bathtub Groundsheet - знімна підлога тамбура, яку можна залишити або прибрати за необхідності: в теплу погоду або для прибирання.
- Outwell Easy Access System - головні двері скручуються в один бік, а підлога намету знаходиться врівень із землею для безпечного та легкого доступу.
- Hanging Point System - система кріплення внутрішнього намету до зовнішнього тенту за допомогою підвісних фіксаторів, приклеєних до нього для міцності та безпеки.
- Toggle-up Curtain - штори на вікнах із зручно розташованими кріпленнями пропускають стільки денного світла, скільки потрібно.
- Tinted Windows - вікна з тонованим покриттям, що виконують дві ключові функції: захист від сонячних відблисків та усамітнення в наметі.
- Dark Inner - темна тканина внутрішнього намету зменшує проникнення світла для покращення якості сну.
- Wind Guard System - система захисту від вітру, що з'єднує зовнішній тент із дугою, щоб забезпечити підвищену стійкість намету за сильного вітру.
- Carrybag - компресійна сумка для перенесення упакованого намету на короткі відстані.
- Sleep Comfort 3 People - стандартний розмір спального місця становить 60 см на людину. При використанні надувних матраців для комфортного сну в наметі можуть розміститися 3 людини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 9.8 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 195 см |
| Длина | 450 см |
| Ширина | 260 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 10,2 кг |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 70 х 24 х 24 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø9,5/Ø11 мм |
| Количество спальных мест | Четырехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable polyester, 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 11 700 ₴









