
Палатка шестиместная Easy Camp Moonlight Yurt Grey (120382)
- Нет в наличии
- Код: OT_928894
15 330 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Easy Camp Moonlight Yurt Grey (120382) - великий шестимісний глемпінговий намет, виконаний у формі шатра. Висока стеля дозволяє стояти всередині на повний зріст завдяки конструкції каркасу із заздалегідь вигнутими дугами. Великі вхідні двері з москітною сіткою захищають від комах і забезпечують зручний доступ до намету. Вікна із ПВХ наповнюють внутрішній простір світлом, також Ви можете використовувати фіранки, якщо потрібно буде усамітнитися. Великі вентиляційні вікна під дахом та в нижній частині намету створюють достатній приплив свіжого повітря. Намет шестимісний Easy Camp Moonlight Yurt Grey (120382) постачається з гірляндами із прапорців для створення святкової атмосфери та буде чудовим вибором для веселого глемпінгу з друзями та єднання з природою.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання попаданню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 215 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Повністю вшита підлога захищає всю житлову зону намету.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних вікнах для захисту від комах.
- Три точки кріплення для кемпінгових ліхтарів.
- Комфортна спальня розрахована на шістьох осіб.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Кишені в наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Великі двері для зручного входу та виходу з намету.
- Великі регульовані вентиляційні вікна на даху та одне внизу намету для гарної циркуляції повітря.
- 6 великих кишень-органайзерів.
- Великі вікна з фіранками.
- Намет поставляється з гірляндами із прапорців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Шатер |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 10.6 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 220 см |
| Длина | 365 см |
| Ширина | 320 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 69 х 21 х 21 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11/Ø12,5 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 15 330 ₴










