
Палатка трехместная Easy Camp Blazar 300 Rustic Green (120384)
- Нет в наличии
- Код: OT_928896
6 630 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Easy Camp Blazar 300 Rustic Green (120384) - тримісний купольний намет, який ідеально підходить для пар, молодих сімей та відпочинку з друзями. У даній моделі досить просторий тамбур зі знімною підлогою та дві вхідні двері для зручного доступу. Прозорі вікна наповнюють внутрішній простір світлом, а фіранки сприяють усамітненню в разі потреби. Фронтальні вентиляційні вікна, що регулюються, у поєднанні з великою вентиляційною панеллю в тильній частині намету забезпечують необхідну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері для зручного доступу та точку підвісу для ліхтаря.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 4.3 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 130 см |
| Длина | 340 см |
| Ширина | 180 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 60 x 19 х 19 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9/Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 6 630 ₴



