
Палатка трехместная Easy Camp Eclipse 300 Rustic Green (120386)
- Нет в наличии
- Код: OT_928898
7 290 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Easy Camp Eclipse 300 Rustic Green (120386) - тримісний купольний намет із тунельним входом для комфортного сну трьох людей. Третя дуга створює місткий тамбур зі знімною підлогою для розміщення похідного інвентарю необхідного для відпочинку на природі. Прозорі вікна наповнюють внутрішній простір світлом. Великі вхідні двері, а також двері збоку забезпечують зручний доступ усередину. Регульовані вентиляційні вікна у передній та верхній частині намету сприяють постійній циркуляції повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері для зручного доступу та точку підвісу для ліхтаря. Місткий тамбур і комфортна спальня в поєднанні з компактним розміром сумки-чохла роблять цей намет ідеальним для туристів, що подорожують невеликим автомобілем.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані у передній частині та вгорі намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 4.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 130 см |
| Длина | 360 см |
| Ширина | 200 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 62 х 22 х 22 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9/Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 7 290 ₴



