
Палатка двухместная Easy Camp Spirit 200 Rustic Green (120396)
- Нет в наличии
- Код: OT_928903
5 640 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет двомісний Easy Camp Spirit 200 Rustic Green (120396) має форму тунелю з каркасом із двох дуг. Попередньо вигнута передня дуга створює додатковий простір над головою. Місткий тамбур зі знімною підлогою призначений для зручного зберігання спорядження. Розрахована на двох людей затемнена спальня гарантує комфортний сон у будь-який час дня та ночі. Регульовані вентиляційні вікна у фронтальній та тильній частині намету забезпечують циркуляцію та приплив свіжого повітря. Для Вашої зручності є точка для підвішування ліхтаря та кишені для зберігання дрібних речей. Намет двомісний Easy Camp Spirit 200 Rustic Green (120396) стане ідеальним вибором для вело- та мототуристів.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Тамбур зі знімною підлогою.
- Регульовані вентиляційні вікна у передній та тильній частині намету.
- Ідеально підходить для велосипедних чи мотоциклетних турів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 2.9 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 310 см |
| Ширина | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 60 х 18 х 18 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 5 640 ₴





