
Палатка двухместная Easy Camp Energy 200 Rustic Green (120388)
- Нет в наличии
- Код: OT_928953
3 319 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет двомісний Easy Camp Energy 200 Rustic Green (120388) ідеально підходить для подорожей без нічого, як то піший туризм або поїздка на велосипеді. Конусоподібна форма максимально збільшує практичне використання внутрішнього простору, одночасно зменшуючи вагу намету. Всередині спальні можна сидіти, а в тамбурі достатньо місця для приготування їжі та зберігання речей. Регульовані вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю у задній частині намету забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері та зручну точку підвісу для ліхтаря.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 2.2 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 270 см |
| Ширина | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 58 x 11 х 11 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9/Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 3 319 ₴







