
Палатка двухместная Ferrino Force 2 Light Grey (91135LIIFR)
- Нет в наличии
- Код: OT_928973
10 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Намет двомісний Ferrino Force 2 Light Grey (91135LIIFR) відноситься до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line. Дана модель має кілька відмінних конструктивних особливостей, що дозволяють використовувати його в походах підвищеної складності при значних опадах та поривах вітру. Каркас намету складається з трьох алюмінієвих дуг, що забезпечує три точки їхнього взаємного перетину та шість точок опори. Це вдвічі підвищує стійкість намету до вітрових та снігових навантажень порівняно зі стандартним купольним каркасом у вигляді півсфери. До самого каркаса кріпиться зовнішній тент, що дозволяє зберегти сухим внутрішній намет при встановленні під дощем, а також заощадити час. Значну частину внутрішнього намету складає москітна сітка, тому в наметі буде комфортно у спекотні літні ночі. Намет двомісний Ferrino Force 2 Light Grey (91135LIIFR) має два тамбури та два входи з протилежних сторін, дозволяючи користуватися нею обом туристам, не заважаючи один одному. Зовнішній тент має водозахист 3000 мм води. ст., що є достатнім для збереження намету сухим всередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена двома вентиляційними вікнами, які допомагають уникнути утворенню конденсату.
Особливості:
- Нестандартна купольна напівгеодезична конструкція каркасу з трьома дугами покликана значно збільшити стійкість намету завдяки шести точкам опори та трьом точкам перетину дуг. Така конструкція має можливість встановлення намету без фіксації кілочками, що особливо важливо при встановленні на снігу, піску або в місцях, де рельєф не дозволяє надійно зафіксувати кілочки. Крім того, така конструкція надійно фіксує обидва входи до намету.
- Внутрішній намет кріпиться до зовнішнього тенту за допомогою спеціальної фурнітури. Це дозволяє заощадити час при одночасному встановленні внутрішнього намету та зовнішнього тенту, а також залишити сухим внутрішній намет при встановленні під час дощу. За необхідності внутрішній намет можна відстебнути та використовувати зовнішній тент окремо.
- Зовнішній тент кріпиться до дуг за допомогою гачків.
- Маркування дуг здійснено за допомогою фарбування в різні кольори.
- Конструкцією передбачені два вентиляційні вікна, розташовані над входами навпроти один одного. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря. З одного боку, це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого - повітря є кращим теплоізоляційним прошарком.
- Матеріал зовнішнього тенту та внутрішнього намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Всередині намету передбачені об'ємні кишені для складання москітної сітки дверей та розміщення інших корисних дрібниць.
- Фіксатори дуг, розташовані в кутах намету, виготовлені з алюмінію.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
- Алюмінієві кілочки мають шестикутний профіль, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 2.7 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 230 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 42 х 17 х 17 см |
| Каркас палатки/тента | Алюминиевые дуги 7001 T6 Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, наружный тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, чехол с компрессионной стяжкой |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Чехол с компрессионной стяжкой |
- Цена: 10 500 ₴


