
Намет пляжний Outwell Beach Shelter Formby Blue (111229)
- Немає в наявності
- Код: OT_929010
3 660 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 929010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 148 см |
| Ширина | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 113 x 10 х 10 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, сумка-чохол для транспортування, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Будиночок |
- Ціна: 3 660 ₴






