
Палатка пляжная Outwell Beach Shelter Compton Blue (111230)
- Нет в наличии
- Код: OT_929011
4 380 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет пляжний Outwell Beach Shelter Compton Blue (111230) забезпечує захист від вітру та сонця під час відпочинку на пляжі. Завдяки вшитій підлозі, сітчастим вентиляційним вікнам зі шторами та внутрішній висоті 160 см, це дуже практичний варіант для сімей з маленькими дітьми. Нейлонові мішки на кожному кутку можна заповнити піском і закопати для надійної фіксації намету.
Особливості:
- Outtex® UV 100% polyester - тканина намету відповідає найновішим технічним вимогам до зовнішніх тентів.
- Taped Seams - усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, що забезпечує захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Fibreglass Poles - дуги зі склововна з порожнім сердечником для легкості та гнучкості.
- Carrybag - сумка-чохол із ручками для перенесення упакованого намету на короткі відстані.
- Легко встановлюється.
- Поліестерова тканина із захистом від УФ-променів +50UV.
- Внутрішні кишені із сітки для зберігання речей.
- Кутові кишені можна заповнити піском для додаткової стійкості.
- Великі вентиляційні вікна.
- Пластикові кілочки для встановлення на піску.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Шатер |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 3.6 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 160 см |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 210 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 100 x 12 х 12 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 4 380 ₴








