
Палатка двухместная Easy Camp Meteor 200 Rustic Green (120392)
- Нет в наличии
- Код: OT_929020
3 949 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Проста конструкція двомісного купольного намету Easy Camp Meteor 200 Rustic Green (120392) цінується любителями відпочинку на природі, завдяки чому його можна використовувати в різних ситуаціях. Невелика вага намету дозволяє розмістити його в туристичному рюкзаку, а установка займе не більше п'яти хвилин. Спереду є місце, щоб розмістити взуття чи рюкзак, висота всередині достатня, щоб сидіти. Регульовані вентиляційні вікна зверху намету забезпечують приплив свіжого повітря. Дана модель буде ідеальним вибором для туристів-початківців.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для електричного ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані вгорі намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 2.7 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 260 см |
| Ширина | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 57 x 16 х 16 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 3 949 ₴



