
Палатка двухместная Easy Camp Quasar 200 Rustic Green (120394)
- Нет в наличии
- Код: OT_929022
5 850 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Намет двомісний Easy Camp Quasar 200 Rustic Green (120394) виконаний у класичній формі купола. Завдяки конструкції каркасу з трьох дуг, дана модель має достатню висоту всередині, місткий тамбур для зберігання інвентарю, багато корисного житлового простору, а також пакується в невелику та легку сумку-чохол. Дизайн намету витримав випробування часом і зарекомендував себе в різних ситуаціях, як то туристичний похід або відпочинок на риболовлі. Внутрішня затемнена спальня розрахована на двох людей. Регульовані вентиляційні вікна у фронтальній частині та вгорі намету забезпечують циркуляцію та приплив свіжого повітря. Намет двомісний Easy Camp Quasar 200 Rustic Green (120394) ідеально підходить для туристів, які хочуть простоти в установці та універсальності у використанні, що забезпечується купольним наметом.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Тамбур зі знімною підлогою.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані у передній частині та вгорі намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 3.1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 270 см |
| Ширина | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 57 х 16 х 16 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 5 850 ₴



