
Палатка Vango Kibale 350 Moroccan Blue (TEQKIBALEM23172)
- Нет в наличии
- Код: OT_929146
7 360 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тримісний тунельний намет Vango Kibale 350 Moroccan Blue (TEQKIBALEM23172) - одна з найкращих моделей для відпочинку на вихідних. Просторий тамбур відмінно підходить для зберігання речей або місця для відпочинку. Три двері забезпечують різні варіанти для входу, також можуть бути використані при створенні навісу від сонця. Основними особливостями намету є міцні та надійні дуги зі скловолокна PowerFlex®, затемнена спальня Nightfall, велика ширина спального місця 70 см для кожної людини та кілька варіантів вентиляції, які можна використовувати для регулювання притоку свіжого повітря.
Особливості:
- Flysheet First or as One Pitch - зовнішній тент встановлюється першим, завдяки цьому внутрішній намет залишається сухим навіть при установці під дощем.
- Vango PowerFlex® Fibreglass Poles - покращений склад скловолокна. Його використовують при виготовленні розкладних секцій для створення легкої та надійної конструкції каркаса намету. Powerflex® значно легше, ніж класичні дуги зі скловолокна.
- Face Level Vent Panel - вентиляційна панель у внутрішньому наметі знаходиться на рівні обличчя, сприяючи посиленому припливу свіжого повітря.
- Multi Opening Vent - повітряний потік можна регулювати за потребою.
- Polyethylene Groundsheet - підлога намету із міцного та водонепроникного поліетилену, її можна легко очистити в разі забруднення.
- Inner Pockets - зручно розташовані кишені для зберігання речей першої необхідності.
- Fully Sewn-in Groundsheet - повністю вшита підлога додає комфорту намету, забезпечуючи захист від комах та протягів. Підлога прикріплена до тенту та має зовнішню "спідницю" для забезпечення всебічного захисту.
- Multi-Use Porch - закрийте двері з обох боків, щоб сховатися від вітру або відкрийте, щоб отримати чудовий панорамний вид.
- ProTex Shield Flysheet - високоякісна поліестерова тканина має високу міцність і водонепроникність до 3000 мм водяного стовпа. Використовується для зовнішнього тенту намету, має високу щільність переплетення ниток, поєднуючи в собі відмінні показники міцності та водозахисту.
- Nightfall Bedrooms - спальне місце виконане із темної тканини, яка захищає від яскравого світла під час сходу сонця.
- King Bedrooms - спальне місце із розрахунку 70 см на одну особу дозволяє використовувати надувні матраци або ліжка для комфортного сну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 7.3 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 130 см |
| Длина | 470 см |
| Ширина | 230 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 58 х 24 х 26 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги Vango Powerflex® из стекловолокна |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 7 360 ₴









