
Палатка Vango Tempest Pro 300 Pamir Green (TENTEMPESP32165)
- Нет в наличии
- Код: OT_929148
9 456 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Vango Tempest Pro 300 Pamir Green (TENTEMPESP32165) - один із найпопулярніших тримісних тунельних наметів для трекінга. Модель оснащена інноваційною вентиляцією Venturi Vent, що дозволяє свіжому повітрю проходити через намет, підвищуючи комфорт та допомагаючи зменшити утворення конденсату. В тамбурі достатньо місця для зберігання речей та похідного спорядження.
Особливості:
- Protex® RS - високоякісна армована тканина ріпстоп, має високу міцність і довговічність. Використовується для зовнішнього тенту намету, має високу щільність переплетення ниток, що забезпечує на 13% більшу міцність і водонепроникність до 5000 мм водяного стовпа.
- Yunan Eco Alloy Poles - дуги винятково високої якості, виготовлені компанією Yunan. Вони забезпечують відмінну міцність каркаса при сильному вітрі та водночас дуже легкі.
- Tunnel Tent - форма тунелю забезпечує оптимальне співвідношення простору та ваги.
- Flysheet and Inner Pitch Together - зовнішній тент встановлюється відразу із внутрішнім наметом, скорочуючи час встановлення та складання.
- Venturi Vent System - комбінація повітряних потоків створює більш комфортне середовище за рахунок зменшення утворення конденсату. Повітря в тамбурі йде нагору, коли вітер проходить через вентиляційний отвір. Свіже повітря рухається із задньої частини намету, щоб замінити витіснене.
- TBS®II Tension Band System - запатентована система від Vango, що забезпечує стійкість намету в несприятливих умовах, особливо за сильного мінливого вітру. При натягу стрічки фіксують дугу в 3-х точках і зменшують поперечне зміщення. Налаштуйте TBS®II, щоб усунути провисання. Не перетягуйте, оскільки це може деформувати дуги. Можна прибрати у безвітряну погоду.
- Porch Groundsheet - підлога в тамбурі створює чисте та сухе місце для зберігання взуття та похідного обладнання.
- Rain Stop Flysheet Doors - вхідні двері влаштовані так, щоб дощ не потрапляв усередину при їх відкриванні.
- Factory Taped Seams - усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи захист від проникнення вологи у дощову погоду.
- 70D 6000mm HH Polyester Groundsheet - підлога намету водонепроникна, міцна, надійна і проста у догляді.
- Breathable Polyester Inner - дихаюча внутрішня частина з поліестеру забезпечує комфортний нічний сон.
- O-shaped Inner Doors - О-подібні двері внутрішнього намету легко відчиняються однією рукою.
- Part Mesh Inner Door - внутрішні двері мають сітчасте вікно на блискавці для додаткової вентиляції та захисту від комах.
- Flysheet Door Vent - вхідні двері відкриваються вгорі для провітрювання тамбура.
- Inner Pockets - зручно розташовані кишені для зберігання речей першої необхідності.
- Fast Pack Tent Bag - сумка-чохол із компресійними ременями має збільшений отвір для зручного пакування намету.
- Line-Lok Guyline Runners - бігунки надійно фіксують відтяжки за будь-яких погодних умов.
- Multiple Reflective Points - світловідбивачі у точках кріплення для хорошої видимості при слабкому освітленні.
- Orange Reflective Guylines - яскраві світловідбиваючі високоміцні відтяжки, що забезпечують відмінну видимість при слабкому освітленні.
- Fully Wind & Rain Tested - намети Vango пройшли погодні випробування відповідно до стандарту EN ISO 5912. Цей намет підходить для використання в сиру погоду. Слід уникати штормів та екстремальних погодних умов.
- Fire Retardant Fabrics - тканина намету має заводську обробку протипожежною сумішшю відповідно до стандарту EN ISO 5912. Тканина, просочена спеціальним засобом, уповільнює та обмежує поширення полум'я вогню та значно знижує токсичні випари та димовиділення в процесі горіння. Протипожежні суміші нешкідливі для здоров'я людини, екологічно чисті та нетоксичні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 3.32 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 5000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 350 см |
| Ширина | 190 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 52 х 19 х 19 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги Yunan Eco из алюминиевого сплава |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 9 456 ₴





