
Палатка High Peak Kingfisher 2 LW Pesto/Red (10339)
- Нет в наличии
- Код: OT_929529
5 340 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Kingfisher 2 LW Pesto/Red (10339) - легкий одношаровий двомісний купольний намет з алюмінієвим каркасом, важить всього 1,9 кг і вражає невеликим розміром упаковки. Гнучкі та міцні дуги виготовлені з високоякісного алюмінієвого сплаву 7001 Т6, гарантуючи високу стійкість до вітрових навантажень. Надлегкі та міцні алюмінієві кілки надійно закріплюють намет до землі. На екстремально твердому ґрунті або дерев’яній платформі намет можна закріпити камінням. Чотири великі петлі ідеально утримують каміння, щоб намет тримався на землі. Зовнішній тент водостійкістю 3000 мм вод. ст. виготовлений із високоякісного поліестеру з поліуретановим покриттям та має водонепроникні шви. Цей одношаровий намет можна встановити швидко та без зусиль завдяки самонесучій конструкції. Тамбур має додатковий простір для зберігання спорядження, а велика верхня вентиляція забезпечує оптимальну циркуляцію повітря. Вхід із сітчастими дверима збільшує потік повітря у наметі та запобігає проникненню комах. Намет оснащений практичною сітчастою полицею для дрібних речей та кріпленням для ліхтаря. High Peak Kingfisher 2 LW Pesto/Red (10339) розрахований для двох людей, а також має додаткове місце для зберігання трекінгового спорядження. Це чудовий намет для катання на велосипедах, мотоциклах, каное та для розбиття табору в дикій природі.
Особливості:
- Одношарова конструкція.
- Застібка на блискавці із захистом від дощу.
- Велика верхня вентиляція.
- Подвійний вхід із повністю сітчастими дверима.
- Дверна система, що легко прибирається.
- Подовжені петлі для кріплення намету до землі камінням чи гілками.
- Червона окантовка по периметру намету для гарної видимості в сутінках.
- Сітчаста полиця для дрібних предметів.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки SBS.
- Алюмінієві кілочки.
- Сумка на блискавці для перенесення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 1.9 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 280 см |
| Ширина | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2,1 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 46 х 12 х 12 см |
| Каркас палатки/тента | Алюминиевые дуги 7001 T6 Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, сумка на молнии для переноски, дуги, колышки, оттяжки, инструкция |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка на молнии для переноски |
- Цена: 5 340 ₴





