
Палатка пятиместная High Peak Samos 5 Dark Grey/Green (11517)
- Нет в наличии
- Код: OT_929532
11 190 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Намет пʼятимісний High Peak Samos 5 Dark Grey/Green (11517) - сімейний купольний намет із висотою спальні 185 см, призначений для комфортного відпочинку на природі. Зовнішній тент водостійкістю 4000 мм вод. ст. виготовлений із високоякісного поліестеру з поліуретановим покриттям та має водонепроникні шви. Підлога в тамбурі захищає від вогкості, дозволяючи зберігати кемпінгове спорядження. Кришталево прозорі вікна сприяють проникненню світла в намет, а штори на них гарантують конфіденційність. Три регульовані вентиляційні отвори забезпечують безперервний потік свіжого повітря для спокійного сну і тому повинні бути завжди відкриті. За допомогою вертикальних стійок вхідні двері трансформуються в навіс, істотно збільшуючи житловий простір. Затемнена спальня не пропускає яскравого світла, дозволяючи виспатися всім, хто пізно встає. Внутрішній намет оснащений системою вентиляції Vario Vent Control: сітчасте вікно на дверях збільшує приплив повітря всередину палатки і захищає від комах. Дверний клапан на блискавці легко регулюється зсередини і акуратно складається в зручну кишеню для зберігання. Практичні органайзери, внутрішні кишені та фіксатор для ліхтаря доповнюють внутрішній намет. High Peak Samos 5 Dark Grey/Green (11517) пропонує достатньо місця для п'ятьох людей та ідеально підходить для сімейного кемпінгу і фестивалів.
Особливості:
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях.
- Захищений від негоди вхід із навісом.
- Підлога тамбура закріплена до передньої частини внутрішнього намету.
- Два прозорих вікна з фіранками.
- Три регульовані вентиляційні отвори.
- Високоякісні видимі відтяжки неоново-зеленого кольору.
- Кольорове маркування дуг для легкого встановлення намету.
- Затемнений внутрішній намет.
- Зручний органайзер.
- Внутрішні кишені для дрібних предметів.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки SBS.
- Надійні та міцні кілочки Ø5 мм.
- Міцний чохол із компресійними ременями.
- Герметичні шви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 10.4 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 195 см |
| Длина | 430 см |
| Ширина | 300 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 65 х 25 х 25 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11 мм, стальные стойки Ø16 мм. |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, наружный тент, вертикальные стойки, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, чехол с компрессионными ремнями |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Чехол с компрессионными ремнями |
- Цена: 11 190 ₴



