
Палатка шестиместная High Peak Como 6.0 Dark Grey/Green (10263)
- Нет в наличии
- Код: OT_929535
12 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Como 6.0 Dark Grey/Green (10263) - універсальний шестимісний намет з широкими спальними місцями ліворуч і праворуч, він стане надійним супутником у Ваших подорожах завдяки великому внутрішньому простору та додатковому комфорту. Куполоподібна житлова зона дозволяє стояти на повний зріст, а сітчасті вентиляційні отвори на даху покращують циркуляцію повітря і позбавляють утворенню конденсату. Також на протилежних кінцях намету розташовані два регульовані вентиляційні вікна для оптимального провітрювання внутрішнього простору. Кришталево чисте вікно на вхідних дверях сприяє проникненню світла всередину намету, а штора на ньому забезпечує конфіденційність у разі потреби. Ефективна система вентиляції спалень Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов. Дві роздільні затемнені спальні дають можливість виспатися не лише вночі, а й у денний час. Простора вітальня дозволяє розмістити туристичний інвентар або організувати кемпінгову кухню. Намет High Peak Como 6.0 Dark Grey/Green (10263) стане гарним вибором для використання як у базовому таборі, так і для сімейного відпочинку на природі.
Особливості:
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях.
- Збільшена спальна зона за рахунок оптимального розташування дуг.
- Купольний дах у вітальні.
- Прозоре вікно із ПВХ зі шторою.
- Сітчасте вікно зі шторою.
- Вентиляційні отвори під дахом.
- 2 вентиляційні відсіки в протилежних кінцях намету.
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішніми наметами для циркуляції повітря.
- Кольорове маркування дуг.
- 2 затемнені внутрішні намети для комфортного сну.
- 2 зручні органайзери.
- Внутрішні кишені для дрібних предметів.
- 2 кріплення для ліхтарів.
- Блискавки SBS.
- Надійні та міцні сталеві кілочки Ø5 мм.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Герметичні шви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 9 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 540 см |
| Ширина | 230 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 61 х 29 х 29 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø9,5 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка (2 шт.), внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 12 000 ₴




