
Палатка четырехместная High Peak Ancona 4.0 Light Grey/Dark Grey/Green (10244)
- Нет в наличии
- Код: OT_929536
14 200 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Ancona 4.0 Light Grey/Dark Grey/Green (10244) - чотиримісний тунельний намет для сімейного відпочинку та туристів, які цінують комфорт. Простора житлова зона зі знімною підлогою дозволяє розмістити всі Ваші речі та сховатись всередині в дощову погоду. Наявність двох входів робить зручним доступ до намету. Фронтальні прозорі вікна у житловій зоні наповнюють внутрішнє приміщення світлом, а штори за необхідності забезпечують усамітнення. Бокове сітчасте вікно із занавіскою збільшує додаткову вентиляцію. Широка затемнена спальня зі знімною перегородкою гарантує комфортний сон не тільки вночі, але і при яскравому сонці. Система вентиляції Vario Vent Control забезпечує регульований приплив свіжого повітря у внутрішній намет. Якщо похолодало, просто налаштуйте внутрішню заслінку. Дверний клапан на блискавці легко регулюється зсередини і акуратно складається в зручну кишеню для зберігання. Два фронтальні та тильне вентиляційні вікна призначені для забезпечення циркуляції повітря та позбавлення від утворення конденсату. Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття, що знижує підвищення температури всередині намету вдень у сонячну погоду. Міцні сталеві кілочки діаметром 5 мм призначені для твердого ґрунту. Проклеєні шви гарантують міцність на розрив та забезпечують водонепроникність намету. Органайзер та внутрішні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне. Також намет має точку кріплення для ліхтаря.
Особливості:
- Два незалежні входи.
- Містка житлова зона зі знімною підлогою.
- Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття.
- Два фронтальні прозорі вікна для доступу світла.
- Бокове сітчасте вікно для додаткової вентиляції.
- Три регульовані вентиляційні отвори.
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішнім наметом для циркуляції повітря.
- Кольорове маркування дуг для легкого встановлення намету.
- Затемнений внутрішній намет зі знімною перегородкою.
- Система вентиляції спальні Vario Vent Control.
- Зручний органайзер.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Внутрішні кишені для речей першої необхідності.
- Блискавки SBS.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Надійні та міцні сталеві кілочки Ø5 мм.
- Герметичні шви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 8.3 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 190 см |
| Длина | 435 см |
| Ширина | 260 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 63 х 22 х 22 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø9,5 мм |
| Количество спальных мест | Четырехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 14 200 ₴







