
Намет п'ятимісний High Peak Ancona 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (10249)
- Немає в наявності
- Код: OT_929537
16 449 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Ancona 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (10249) - п'ятимісний тунельний намет для сімейного відпочинку та туристів, які цінують комфорт. Простора житлова зона зі знімною підлогою дозволяє розмістити всі Ваші речі та сховатись всередині в дощову погоду. Наявність двох входів робить зручним доступ до намету. Фронтальні прозорі вікна у житловій зоні наповнюють внутрішнє приміщення світлом, а штори за необхідності забезпечують усамітнення. Бокове сітчасте вікно із занавіскою збільшує додаткову вентиляцію. Широка затемнена спальня зі знімною перегородкою гарантує комфортний сон не тільки вночі, але і при яскравому сонці. Система вентиляції Vario Vent Control забезпечує регульований приплив свіжого повітря у внутрішній намет. Якщо похолодало, просто налаштуйте внутрішню заслінку. Дверний клапан на блискавці легко регулюється зсередини і акуратно складається в зручну кишеню для зберігання. Два фронтальні та тильне вентиляційні вікна призначені для забезпечення циркуляції повітря та позбавлення від утворення конденсату. Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття, що знижує підвищення температури всередині намету вдень у сонячну погоду. Міцні сталеві кілочки діаметром 5 мм призначені для твердого ґрунту. Проклеєні шви гарантують міцність на розрив та забезпечують водонепроникність намету. Органайзер та внутрішні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне. Також намет має точку кріплення для ліхтаря.
Особливості:
- Два незалежні входи.
- Містка житлова зона зі знімною підлогою.
- Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття.
- Два фронтальні прозорі вікна для доступу світла.
- Бокове сітчасте вікно для додаткової вентиляції.
- Три регульовані вентиляційні отвори.
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішнім наметом для циркуляції повітря.
- Кольорове маркування дуг для легкого встановлення намету.
- Затемнений внутрішній намет зі знімною перегородкою.
- Система вентиляції спальні Vario Vent Control.
- Зручний органайзер.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Внутрішні кишені для речей першої необхідності.
- Блискавки SBS.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Надійні та міцні сталеві кілочки Ø5 мм.
- Герметичні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 10.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 465 см |
| Ширина | 320 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Металлизированный полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 65 х 25 х 25 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 16 449 ₴







