
Палатка пятиместная High Peak Santiago 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11802)
- Нет в наличии
- Код: OT_929538
18 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Santiago 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11802) - п'ятимісний намет із повнорозмірним вшитим дном, яке забезпечує всебічний захист від комах та вологи. У житловій зоні є повністю сітчасті двері та два бічних сітчастих вікна для збільшення постійного припливу свіжого повітря всередину намету. Всі сітчасті панелі закриваються на блискавки захисною тканиною та мають спеціальні вставки на випадок дощу. Фронтальні прозорі вікна у житловій зоні наповнюють внутрішнє приміщення світлом, а штори за необхідності забезпечують усамітнення. Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття, що знижує підвищення температури всередині намету вдень у сонячну погоду. Два передніх вентиляційних вікна сприяють безперервному потоку повітря і зменшують утворення конденсату. Винайдена компанією High Peak система вентиляції Dual Flow забезпечує відмінну циркуляцію повітря в спальні. Клапан на блискавці дозволяє прокласти електрокабель всередину намету під час перебування у кемпінговому таборі. Широка затемнена спальня гарантує комфортний сон не тільки вночі, а й при яскравому ранковому сонці, що сходить. Дверна система Vario Vent Control з великими сітчастими панелями захищає спальню від комах та покращує повітропроникність. Внутрішній клапан на блискавці легко регулюється і акуратно складається в зручну кишеню. Органайзери та внутрішні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне, а тримач для ліхтаря доповнює внутрішній намет. High Peak Santiago 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11802) вміщує до п'яти осіб та ідеально підходить для сімейного кемпінгу.
Особливості:
- Два незалежні входи з москітною сіткою на дверях.
- Містка житлова зона з повністю вшитою підлогою.
- Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття.
- Два фронтальні прозорі вікна для доступу світла.
- Два бічні сітчасті вікна для додаткової вентиляції.
- Три регульовані вентиляційні клапани.
- Затемнений внутрішній намет для комфортного сну.
- Клапан на блискавці для прокладання електрокабелю.
- Великий простір між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом для циркуляції повітря.
- Кольорове маркування дуг для легкого встановлення намету.
- Система вентиляції спальні Vario Vent Control.
- Два зручні органайзери.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Внутрішні кишені для речей першої необхідності.
- Блискавки SBS.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Надійні та міцні сталеві кілочки Ø5 мм.
- Герметичні шви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 11 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 190 см |
| Длина | 430 см |
| Ширина | 300 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 62 х 26 х 26 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 18 000 ₴






