
Палатка High Peak Torbole Light Grey/Black/Blue (14014)
- Нет в наличии
- Код: OT_929539
5 700 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Torbole Light Grey/Black/Blue (14014) - практичний багатофункціональний намет зі знімною підлогою, яка надійно захищає від бруду та вологи, легко миється, а її передня частина складається для зручного входу. Тент водостійкістю 3000 мм вод. ст. виготовлений з високоякісного поліестеру з поліуретановим покриттям та має водонепроникні шви. Достатня висота стелі дозволяє вільно входити до намету. Два верхні регульовані вентиляційні отвори зменшують утворення небажаного конденсату. Вікно зі шторою забезпечує доступ денного світла в намет. Гачок для фіксації підвісного душу (максимальне навантаження 10 кг), органайзер і шнур для білизни доповнюють функціональність. High Peak Torbole Light Grey/Black/Blue (14014) ідеально підходить як гараж для велосипедів, намет для зберігання речей, душ або туалет.
Особливості:
- Знімна підлога зі складаною частиною біля входу.
- Вікно зі шторою для доступу світла.
- 2 верхніх регульованих вентиляційних отвори.
- Гачок для фіксації підвісного душу (максимальне навантаження 10 кг).
- Внутрішні кишені для речей першої необхідності.
- Кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Шнур для розвішування рушника та речей.
- Надійні та міцні V-подібні кілочки.
- Блискавки SBS.
- Сумка на блискавці для перенесення.
- Герметичні шви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 4.35 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 185 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4,78 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 60 х 15 х 17 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø9,5/Ø11 мм |
| Количество спальных мест | Одноместные |
| Комплектация | Палатка, сумка на молнии для переноски, дуги, колышки, оттяжки, инструкция |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка на молнии для переноски |
- Цена: 5 700 ₴









