
Палатка пляжная High Peak Calida 80 Aluminium/Dark Grey (10138)
- Нет в наличии
- Код: OT_929542
4 380 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Calida 80 Aluminium/Dark Grey (10138) - сімейний пляжний намет, який дуже легко складається і розкладається завдяки спеціальній системі складання. Установка намету займає всього 30 секунд, і ваш пляжний відпочинок відразу може починатися. Демонтаж також відбувається набагато простіше і швидше, і ви зможете скласти намет в сумку для перенесення. Зовнішній матеріал із міцної тканини з алюмінізованим покриттям забезпечує максимальний захист шкіри від УФ-випромінювання, а завдяки великій площі підлоги 200 x 200 см вся ваша сім'я поміститься всередині. Сітчасті панелі, що закриваються, забезпечують достатню циркуляцію повітря та запобігають накопиченню тепла в пляжному укритті. Якщо занадто вітряно або ви хочете захистити себе від сторонніх очей, можна просто закрити ці ділянки фіранками. Внутрішня кишеня використовується для зберігання необхідних речей. Чотири кишені для піску утримують намет на ґрунті, а під час сильного вітру відтяжки з пластиковими кілочками забезпечують більш надійну фіксацію.
Особливості:
- Окремостояча конструкція.
- Чотири кишені для піску.
- Добре помітні відтяжки.
- Сітчасті вентиляційні панелі проти накопичення тепла.
- Фіранки на сітчастих вентиляційних панелях.
- Тканина з алюмінізованим покриттям із внутрішньої сторони.
- Фактор захисту від УФ-випромінювання UV80 (UV Standard 801).
- Швидке встановлення та розбирання за допомогою парасолькової системи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 2.95 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 130 см |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,25 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 83 х 16 х 16 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Палатка, сумка на молнии для переноски, дуги, колышки, оттяжки, инструкция |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка на молнии для переноски |
- Цена: 4 380 ₴




