
Намет пляжний High Peak Rapid 80 Aluminium/Dark Grey (10139)
- Немає в наявності
- Код: OT_929543
3 480 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Rapid 80 Aluminium/Dark Grey (10139) - пляжний намет, що вражає своїм простим і швидким складанням. Дві дуги однакової довжини полегшують установку намету, яку з легкістю зможе виконати навіть одна людина. Нова конструкція забезпечує просторе місце всередині та тінь. Зовнішній матеріал із міцної тканини з алюмінізованим покриттям забезпечує максимальний захист шкіри від УФ-випромінювання. Сітчасті панелі, що закриваються, забезпечують достатню циркуляцію повітря та запобігають накопиченню тепла в пляжному укритті. Якщо занадто вітряно або ви хочете захистити себе від сторонніх очей, можна просто закрити ці ділянки фіранками. Внутрішня кишеня використовується для зберігання необхідних речей. Чотири кишені для піску утримують намет на ґрунті, а під час сильного вітру відтяжки з пластиковими кілочками забезпечують більш надійну фіксацію.
Особливості:
- Окремостояча конструкція.
- Чотири кишені для піску.
- Добре помітні відтяжки.
- Сітчасті вентиляційні панелі проти накопичення тепла.
- Фіранки на сітчастих вентиляційних панелях.
- Тканина з алюмінізованим покриттям із внутрішньої сторони.
- Фактор захисту від УФ-випромінювання UV80 (UV Standard 801).
- Швидка установка навіть однією людиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 1.75 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1,93 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 48 х 10 х 10 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, чохол для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Чохол для перенесення |
- Ціна: 3 480 ₴



