
Палатка двухместная Easy Camp Comet 200 Rustic Green (120404)
- Нет в наличии
- Код: OT_929564
3 270 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний одношаровий купольний намет Easy Camp Comet 200 Rustic Green (120404) ідеально підходить для двох людей, які бажають провести ніч на природі з мінімальними фінансовими витратами. Невелика вага намету дозволяє розмістити його в туристичному рюкзаку, а установка займе не більше п'яти хвилин. Вхідні двері з москітною сіткою захищають від комах. Регульовані вентиляційні вікна в верхній частині намету забезпечують приплив свіжого повітря. Дана модель буде прекрасним вибором для туристів-початківців.
Особливості:
- Hydrostatic Head 600 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 600 мм вод. ст.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних вікнах для захисту від комах.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Внутрішні кишені дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані вгорі намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 1.7 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 600 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 205 см |
| Ширина | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 58 х 12 х 12 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 3 270 ₴









