
Намет тримісний Easy Camp Quasar 300 Steel Blue (120417)
- Немає в наявності
- Код: OT_929567
6 810 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет тримісний Easy Camp Quasar 300 Steel Blue (120417) виконаний у класичній формі купола. Завдяки конструкції каркасу із трьох дуг, дана модель має достатню висоту всередині, місткий тамбур для зберігання інвентарю, багато корисного житлового простору, а також упаковується в невелику та легку сумку-чохол. Дизайн намету витримав випробування часом і зарекомендував себе в різних ситуаціях, як то туристичний похід або відпочинок на риболовлі. Внутрішня затемнена спальня розрахована на трьох людей. Регульовані вентиляційні вікна у фронтальній частині та вгорі намету забезпечують циркуляцію та приплив свіжого повітря. Намет тримісний Easy Camp Quasar 300 Steel Blue (120417) ідеально підходить для туристів, які хочуть простоти в установці та універсальності у використанні, що забезпечується купольним наметом.
Особенности:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Тамбур зі знімною підлогою.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані у передній частині та вгорі намету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 64 x 18 х 18 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9/Ø8,5 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 6 810 ₴





