
Палатка трехместная Easy Camp Spirit 300 Steel Blue (120418)
- Нет в наличии
- Код: OT_929568
7 770 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет тримісний Easy Camp Spirit 300 Steel Blue (120418) має форму тунелю з каркасом із трьох дуг. Місткий тамбур зі знімною підлогою призначений для зручного зберігання спорядження. Розрахована на трьох осіб затемнена спальня гарантує комфортний сон у будь-який час дня та ночі. Регульовані вентиляційні вікна у фронтальній та тильній частині намету забезпечують циркуляцію та приплив свіжого повітря. Для Вашої зручності є два незалежні входи, точка для підвішування ліхтаря та кишені для зберігання дрібних речей. Намет тримісний Easy Camp Spirit 300 Steel Blue (120418) стане ідеальним вибором для вело- та мототуристів.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Два незалежні входи для зручного доступу до намету.
- Тамбур зі знімною підлогою.
- Регульовані вентиляційні вікна у передній та тильній частині намету.
- Ідеально підходить для велосипедних чи мотоциклетних турів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 4.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 120 см |
| Длина | 410 см |
| Ширина | 200 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 63 x 19 х 19 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 7 770 ₴




