
Палатка четырехместная Easy Camp Magnetar 400 Rustic Green (120416)
- Нет в наличии
- Код: OT_929571
8 910 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Easy Camp Magnetar 400 Rustic Green (120416) - легкий чотиримісний тунельний намет із боковим входом. Місткий тамбур призначений для зберігання спорядження та приготування їжі в похідних умовах. Затемнена спальня розрахована на чотирьох людей гарантує Вам комфортний сон у будь-який час дня та ночі. Регульовані вентиляційні вікна у фронтальній та тильній частині намету забезпечують приплив свіжого повітря, позбавляючи утворення конденсату всередині. Для Вашої зручності є точка для кріплення ліхтаря та кишені для зберігання дрібних речей. Намет чотиримісний Easy Camp Magnetar 400 Rustic Green (120416) стане ідеальним вибором для піших сімейних походів, а також для вело- і мототуристів.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на чотирьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Місткий тамбур із боковим входом.
- Регульовані вентиляційні вікна у передній та тильній частині намету.
- Ідеально підходить для піших походів, велосипедних та мотоциклетних турів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 4 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 120 см |
| Длина | 400 см |
| Ширина | 230 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 59 x 15 х 15 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø8,5 мм |
| Количество спальных мест | Четырехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 8 910 ₴









