
Палатка четырехместная Easy Camp Galaxy 400 Steel Blue (120413)
- Нет в наличии
- Код: OT_929573
14 070 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструкція із трьох дуг чотиримісного намету Easy Camp Galaxy 400 Steel Blue (120413) дозволяє Вам стояти всередині на повний зріст. Просторе спальне місце зі знімною перегородкою і великий житловий простір припаде до вподоби парам, друзям та молодим сім'ям. Регульовані фронтальні вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю у задній частині намету забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері та зручну точку підвісу для ліхтаря. Намет чотиримісний Easy Camp Galaxy 400 Steel Blue (120413) - чудова пропозиція для тих, хто шукає комфортний відпочинок на природі.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 180 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня з роздільною перегородкою розрахована на чотирьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Великий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
- Органайзер для зберігання необхідних речей.
- Двері можна використовувати як навіс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 8.9 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 190 см |
| Длина | 465 см |
| Ширина | 260 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 65 х 25 х 25 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11 мм |
| Количество спальных мест | Четырехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 14 070 ₴




