
Палатка восьмиместная Easy Camp Moonlight Tipi Grey (120381)
- Нет в наличии
- Код: OT_929575
12 780 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Easy Camp Moonlight Tipi Grey (120381) - великий восьмимісний глемпінговий намет, виконаний у формі шатра зі сталевим стовпом у центрі. Конструкція намету забезпечує великий внутрішній простір для яскравого відпочинку та розваг просто неба із сім'єю та друзями. Легкий доступ до намету виконується крізь плоский вхід із двошаровими складаними дверцятами на блискавках: основними тканинними та повністю сітчастими допоміжними. Сітчастий вентиляційний отвір під стелею має захисний каптур із пластиковим кільцем для утримання форми, а нижні вентиляційні отвори сприяють достатній вентиляції та легко регулюють потік свіжого повітря.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Сталева опора сприяє швидкій установці та забезпечує стійкість намету.
- Висота всередині становить 270 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних отворах для захисту від комах.
- Сітчасті двері для створення чудової вентиляції.
- Комфортна спальня розрахована на вісьмох осіб.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Повністю вшита підлога захищає всю житлову зону намету.
- Точка кріплення ліхтаря на центральній опорі.
- Захищений верхній вентиляційний отвір для створення оптимального повітряного потоку по всьому намету.
- Три нижні вентиляційні отвори для створення оптимального повітряного потоку по всьому намету.
- 6 великих кишень-органайзерів.
- Намет поставляється з гірляндами із прапорців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Шатер |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 6.8 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 270 см |
| Длина | 375 см |
| Ширина | 385 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 71 х 18 х 18 см |
| Каркас палатки/тента | Стальная опора Ø22/Ø25 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Палатка, опора, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 12 780 ₴










