
Намет чотиримісний Easy Camp Huntsville 400 Green/Grey (120406)
- Немає в наявності
- Код: OT_929576
15 270 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Easy Camp Huntsville 400 Green/Grey (120406) - чотиримісний тунельний намет із просторою житловою зоною та двома затемненими роздільними спальнями зі знімною перегородкою. Попередньо вигнуті дуги забезпечують достатню висоту стелі. Просторий тамбур дозволяє розмістити кемпінгові меблі та має велике вікно для огляду. Тильна регульована вентиляційна панель та фронтальні вентиляційні вікна забезпечують відмінну циркуляцію повітря, а також позбавляють конденсату. Москітна сітка на дверях внутрішнього намету захищає від настирливих комах. Повнорозмірну знімну підлогу тамбура можна легко зняти під час прибирання. Штори на вікнах сприяють усамітненню в разі потреби. Намет чотиримісний Easy Camp Huntsville 400 Green/Grey (120406) ідеально підходить для комфортного відпочинку.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 190 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Затемнені стіни та стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Комфортна спальня з роздільною перегородкою розрахована на чотирьох осіб.
- Регульовані вентиляційні вікна в передній і тильній частині намету.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 10.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 430 см |
| Ширина | 260 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 64 x 24 х 24 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11/Ø12,5 мм |
| Кількість спальних місць | Чотиримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 15 270 ₴










