
Палатка пятиместная Easy Camp Huntsville 500 Green/Grey (120407)
- Нет в наличии
- Код: OT_929577
12 309 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Easy Camp Huntsville 500 Green/Grey (120407) - п'ятимісний тунельний намет із просторою житловою зоною та двома затемненими роздільними спальнями зі знімною перегородкою. Попередньо вигнуті дуги забезпечують достатню висоту стелі. Просторий тамбур дозволяє розмістити кемпінгові меблі та має велике вікно для огляду. Тильна регульована вентиляційна панель та фронтальні вентиляційні вікна забезпечують відмінну циркуляцію повітря, а також позбавляють конденсату. Москітна сітка на дверях внутрішнього намету захищає від настирливих комах. Повнорозмірну знімну підлогу тамбура можна легко зняти під час прибирання. Штори на вікнах сприяють усамітненню в разі потреби. Намет п'ятимісний Easy Camp Huntsville 500 Green/Grey (120407) ідеально підходить для комфортного відпочинку.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 200 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Затемнені стіни та стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Комфортна спальня з роздільною перегородкою розрахована на п'ятьох осіб.
- Регульовані вентиляційні вікна в передній і тильній частині намету.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 12.1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 480 см |
| Ширина | 305 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 68 x 24 х 24 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11/Ø12,5 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable 100% polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 12 309 ₴










