
Намет восьмимісний Easy Camp Huntsville Twin 800 Green/Grey (120410)
- Немає в наявності
- Код: OT_929580
23 970 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Easy Camp Huntsville Twin 800 Green/Grey (120410) - восьмимісний тунельний намет із просторою житловою зоною та чотирма затемненими роздільними спальнями, симетрично розташованими в різних сторонах. Попередньо вигнуті дуги забезпечують достатню висоту стелі. Великий світлий тамбур із прозорими вікнами та двома вхідними дверима ідеально підходить для щасливого проживання в кемпінгу. Бічні регульовані вентиляційні панелі, а також москітні сітки на дверях внутрішніх наметів забезпечують відмінну циркуляцію повітря, позбавляючи конденсату та захищаючи від комах. Повнорозмірну знімну підлогу тамбура можна легко зняти під час прибирання. Штори на вікнах сприяють усамітненню в разі потреби. Easy Camp Huntsville Twin 800 Green/Grey (120410) - чудовий вибір як для великої родини, так і для відпочинку з друзями.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 210 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Затемнені стіни та стеля внутрішніх наметів зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Чотири комфортні окремі спальні розраховані на шістьох осіб.
- Регульовані вентиляційні панелі з обох боків намету.
- Кишені у внутрішніх наметах дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 17.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 750 см |
| Ширина | 240 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 72 x 30 х 30 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11/Ø12,5 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішні намети, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable 100% polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 23 970 ₴









