
Палатка пляжная Easy Camp Beach Grey/Sand (120429)
- Нет в наличии
- Код: OT_929589
1 409 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет пляжний Easy Camp Beach Grey/Sand (120429) - чудове укриття від палючого сонця та гарячого піску. Сучасна тканина також впорається з легким дощем та невеликим вітром, забезпечуючи відмінний захист для всієї родини. Інтегрована підлога допомагає зберігати вашу зону відпочинку без піску, запобігаючи його появі в сонцезахисному кремі та сендвічах. Відкрита передня частина дозволить вам насолоджуватися краєвидами та стежити за своїми дітьми. Відтяжки можна використовувати у вітряні дні, а сумка-чохол для перенесення полегшує транспортування.
Особливості:
- Hydrostatic Head 500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, що забезпечує водонепроникність 500 мм вод. ст.
- Компактний розмір у складеному вигляді та невелика вага.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Ідеально підходить для використання на пляжі, в саду чи на фестивалі.
- Вітрозахисні вставки від небажаних бризів.
- Легко встановлюється.
- Поліестерова тканина із захистом від УФ-променів +50UV.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 1.3 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 500 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 105 см |
| Длина | 115 см |
| Ширина | 270 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 57 x 7 х 7 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø6,9 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 1 409 ₴




