
Палатка техническая Easy Camp Little Loo Granite Grey (120427)
- Нет в наличии
- Код: OT_929595
2 799 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окремо стоячий технічний намет Easy Camp Little Loo Granite Grey (120427) швидко та легко розкладається, має точки кріплення з кожного боку та сітчасту вентиляцію з капюшоном. Він одночасно служить душовою кабіною, туалетом, а також як роздягальня на пляжі.
Особливості:
- Hydrostatic Head 1500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 1500 мм вод. ст.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Великі вхідні двері для легкого входу та виходу з намету.
- Вентиляційну панель можна повністю закрити занавіскою на блискавці.
- Велика знімна сітчаста кишеня для особистих речей.
- Знімний тримач для туалетного паперу.
- Гачок під стелею, щоб повісити рушник.
- Отвір на блискавці для душової лійки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 2.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 1500 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 62 x 62 х 3 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø6 мм |
| Количество спальных мест | Одноместные |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Форма | Саморазлагающаяся |
- Цена: 2 799 ₴










