
Намет одномісний Highlander Blackthorn 1 XL HMTC (TEN131XL-HC)
- Немає в наявності
- Код: OT_929617
3 180 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Популярний одномісний намет Highlander Blackthorn 1 HMTC (TEN131-HC) став ще просторішим у моделі Highlander Blackthorn 1 XL HMTC (TEN131XL-HC). Намет збільшився всередині та зовні, але зберіг свою мінімальну вагу. Виїжджаючи на нічну риболовлю або полювання, не завжди є можливість брати повнорозмірний намет, а Highlander Blackthorn 1 XL HMTC (TEN131XL-HC) поміститься навіть у невеликому рюкзаку. Не дивлячись на невисоку ціну і компактні розміри, цей двошаровий намет з якісним поліуретановим покриттям зовнішнього тенту здатний захистити від дощу середньої інтенсивності не тільки господаря, а й досить об'ємний рюкзак, взуття та інші особисті речі. Все це можна розмістити або в тамбурі, або під навісом зовнішнього тенту на звороті від входу. Попередньо вигнуті дуги збільшують внутрішній простір намету.
Особливості:
- Внутрішній намет встановлюється першим, а потім зовнішній тент.
- Попередньо вигнуті дуги для забезпечення більшого внутрішнього простору.
- Москітна сітка на вході у внутрішній намет.
- Проклеєні шви дна та зовнішнього тенту.
- У місцях найбільшого навантаження намет посилено додатковими текстильними накладками.
- Два регульовані вентиляційні вікна на торцях намету.
- Інструкція по встановленню вшита в чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 1.85 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 40 х 15 х 15 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Одномісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 3 180 ₴









