
Намет семимісний Easy Camp Moonlight Bell Grey (120443)
- Немає в наявності
- Код: OT_929743
14 760 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Easy Camp Moonlight Bell Grey (120443) - великий семимісний глемпінговий намет, виконаний у формі шатра зі сталевим стовпом у центрі. Конструкція намету забезпечує великий внутрішній простір для яскравого відпочинку та розваг просто неба із сім'єю та друзями. Сітчасті вікна дверей зі шторками дозволяють легко налаштувати комфортну атмосферу відповідно до настрою туристів.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Сталеві опори сприяють швидкій установці та забезпечує стійкість намету.
- Висота всередині становить 265 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Карниз над дверима захищає від дощу.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних отворах для захисту від комах.
- Сітчасті двері для створення чудової вентиляції.
- Комфортна спальня розрахована на сімох осіб.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Повністю вшита підлога захищає всю житлову зону намету.
- Точка кріплення ліхтаря на центральній опорі.
- Захищений верхній вентиляційний отвір для створення оптимального повітряного потоку по всьому намету.
- Три нижні вентиляційні отвори для створення оптимального повітряного потоку по всьому намету.
- 6 великих кишень-органайзерів.
- Намет поставляється з гірляндами із прапорців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 265 см |
| Довжина | 355 см |
| Ширина | 385 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 70 х 24 х 24 см |
| Каркас намету/тенту | Сталеві опори Ø19/Ø22/Ø25 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Намет, опори, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладэш |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 14 760 ₴










