
Палатка десятиместная Easy Camp Moonlight Cabin Grey (120444)
- Нет в наличии
- Код: OT_929830
15 330 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Easy Camp Moonlight Cabin Grey (120444) - великий десятимісний глемпінговий намет, виконаний у формі шатра зі сталевим стовпом у центрі. Конструкція намету забезпечує великий внутрішній простір для яскравого відпочинку та розваг просто неба із сім'єю та друзями. Великі групи туристів можуть спати з обох боків центрального стовпа, тоді як невеликі групи можуть використовувати одну сторону як житловий простір.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Сталеві опори сприяють швидкій установці та забезпечує стійкість намету.
- Великі вхідні двері для легкого входу та виходу з намету.
- Висота всередині становить 255 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Карниз над дверима захищає від дощу.
- Прозорі вікна зі шторами в фронтальній частині намету.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних отворах для захисту від комах.
- Сітчасті двері для створення чудової вентиляції.
- Комфортна спальня розрахована на десятьох осіб.
- Фіксатори надійно утримують відтяжки при упаковці намету, щоб уникнути утворення вузлів.
- Повністю вшита підлога захищає всю житлову зону намету.
- Точка кріплення ліхтаря на центральній опорі.
- Нижні вентиляційні отвори для створення оптимального повітряного потоку по всьому намету.
- 6 великих кишень-органайзерів.
- Намет поставляється з гірляндами із прапорців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Шатер |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 8.9 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 255 см |
| Длина | 275 см |
| Ширина | 360 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 71 х 22 х 22 см |
| Каркас палатки/тента | Стальные опоры Ø19/Ø22/Ø25 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Палатка, опоры, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 15 330 ₴









