
Палатка пятиместная High Peak Tessin 5.1 Deep Forest (10381)
- Нет в наличии
- Код: OT_930595
11 250 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Tessin 5.1 Deep Forest (10381) - п'ятимісний купольний намет із просторим тунельним тамбуром і додатковим бічним входом. Модель має алюмінізоване покриття зовнішнього тенту, яке зміцнює тканину та знижує підвищення температури всередині в сонячну погоду. Намет оснащений екологічно чистим водовідштовхувальним DWR-просоченням без PFC елементів. Дві високоефективні системи вентиляції Advanced Low Vent System забезпечують оптимальну циркуляцію повітря навіть у дощові дні. Достатня відстань між внутрішнім наметом і зовнішнім тентом суттєво зменшує утворення конденсату. Затемнена спальня не пропускає яскраве світло, дозволяючи виспатися всім, хто пізно прокидається. Система вентиляції внутрішнього намету Vario Vent Control забезпечує регульований потік свіжого повітря, щоб ви могли виспатися ще краще. Всі шви дна і тенту проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи захист від проникнення вологи в дощову погоду. В наметі зможуть без проблем розміститися четверо-п'ять людей із усім спорядженням. Намет п'ятимісний High Peak Tessin 5.1 Deep Forest (10381) стане чудовим вибором для комфортного сімейного відпочинку протягом вихідних.

Особливості:
- Advanced Low Vent System - дві високоефективні системи вентиляції із регульованим клапаном на рівні підлоги.
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету із регульованим клапаном на дверях.
- Два регульованих вентиляційних отвори у фронтальній частині намету.
- Регульований вентиляційний отвір у тильній частині намету.
- Два захищених від негоди входи для більшої свободи рухів.
- Просторий тунельний тамбур для зберігання туристичного спорядження.
- Підлога в тамбурі захищає речі від намокання.
- Прозорі вікна сприяють проникненню світла в тамбур.
- Кольорове маркування дуг для простої установки.
- Яскраві відтяжки задля кращої орієнтації в темний час доби.
- Міцні сталеві кілочки діаметром 5 мм призначені для твердого ґрунту.
- Затемнений внутрішній намет сприяє кращому сну.
- Москітна сітка на верхній частині дверей у внутрішній намет захищає від комах.
- Кишені для зручного зберігання речей першої необхідності.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки марки SBS.
- Сумка-чохол на блискавці для зручного зберігання та перенесення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 8.8 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 195 см |
| Длина | 390 см |
| Ширина | 330 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 60 х 20 х 17 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø9,5 мм |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 11 250 ₴









