
Сумка-тележка ShoppingCruiser Foldable Blue (650061)
- Готово к отправке
- Код: OT_928362
3 000 ₴
2 799 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cумка-візок ShoppingCruiser Foldable Blue (650061) має велике основне відділення для ваших покупок. Виготовлена з водостійкого нейлону з додатковим водозахисним покриттям. Її можна легко зняти з візка та використовувати окремо. Завдяки легкій алюмінієвій рамі та складаній опорній частині, дана модель зручна в транспортуванні та зберіганні. Колеса можна швидко зняти та почистити. Неопренова ручка додає комфорту під час використання в холодну пору року. Максимальне навантаження до 25 кг.
Особливості:
- Розміри сумки (В х Ш х Г) - 60 x 30 x 25 см.
- Внутрішній об’єм сумки - 45 літрів.
- Сумка має водостійкий захист.
- Сумку можна використовувати окремо від візка.
- Горловина сумки стягується шнуром з фіксатором та накривається захисним клапаном.
- Додаткова кишеня на тильній стороні закривається на блискавку.
- Сумка виготовлена з нейлонової тканини з внутрішнім водозахисним поліуретановим покриттям.
- Два гачки для кріплення на продуктовий візок у супермаркеті.
- Алюмінієва рама легка і міцна.
- Рекомендоване максимальне навантаження 25 кг.
- Висота конструкції у розкладеному стані - 100 см.
- Опорна частина візка складається для зручного транспортування та зберігання.
- Колеса діаметром 17 см. Зовнішня сторона колеса виконана з пеносвілена.
- Завдяки простій системі кріплення, колеса можна легко зняти та помити.
- Частина ручки виготовлена з неопрену для комфортного транспортування сумки в холодну пору року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SHOPPINGCRUISER |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вес | 1700 г |
| Высота | 340 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 55 х 48 х 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | Однотонные модели |
| Материал | Aluminium + Nylon |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 50 х 45 х 9 см |
| Размеры сумки без шасси | 60 х 30 х 25 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 2 799 ₴









