
Сумка-тележка ShoppingCruiser Allround Green (650070)
- Готово к отправке
- Код: OT_930787
4 100 ₴
3 749 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-візок Shopping Cruiser Allround Green (650070) має просторе основне відділення і термокишеню. Дана модель універсальна та багатофункціональна. Сумка для покупок кріпиться до алюмінієвої рами в трьох точках за допомогою застібок-липучок. За потреби вона знімається з рами і є можливість носити на плечі.
Максимальне навантаження для сумки на візку двадцять п ять кілограмів, або як сумка для перенесення десять кілограмів. Світловідбивачі розміщені з трьох сторін на сумці. Все, що вам потрібно зробити для початку експлуатації, це просто прикріпити сумку за допомогою застібки-липучки до візка, натиснути на колеса встановити їх та додати бризковики.
Особливості:
- Внутрішній об’єм сумки 41 літр.
- Сумка легко знімається з рами та може використовуватися окремо. За допомогою ременя зручно носити на плечі.
- Кишеня для парасолі.
- Сумка виготовлена з поліестрової тканини з водозахисним покриттям.
- Два гачки для кріплення на продуктовий візок у супермаркеті.
- Алюмінієва рама легка і міцна.
- Висота конструкції в розкладеному стані - 100 см. Опорна частина візка складається для зручного транспортування та зберігання.
- Колеса діаметром 20 см. Зовнішня сторона колеса виконана з пеносвілена. Колеса можна легко зняти та помити.
- Бризковики над колесами запобігають забрудненню взуття.
- Частина ручки виготовлена з неопрену для комфортного використання сумки-візка в холодну пору року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SHOPPINGCRUISER |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вес | 2800 г |
| Высота | 350 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 55 х 48 х 30 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | Однотонные |
| Материал | Aluminum+Polyester 600D |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 50 х 44 х 25 см |
| Размеры сумки без шасси | 54 x 31 x 24 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 749 ₴





